Timea Majorova & Me
Fitneska Timea Majorová, ktorá pôsobí roky v Amerike, iba nedávno absolvovala rozvod so svojím partnerom Jozefom Drsmanom! Zistili sme pre vás detaily!

Napriek tomu, že naplnenia túžby po harmonickej rodine plnej detí sa brunetka žijúca v USA už desiaty rok ešte nedočkala, hlavu v smútku vraj rozhodne nemá. Rodáčka zo Želiezoviec sa so svojím bývalým manželom spoznala pred rokmi na Slovensku. Ako inak, v posilňovni.

Keď medzi zarytými športovcami preskočila už pri prvom stretnutí iskra, odišli hľadať svoje životné šťastie za veľkú mláku. „Milujeme sa rovnako ako v prvý deň. Hovoríme si, že keď človek dáva do vzťahu všetko, tak sa to jednoducho nemôže pokaziť. Náš vzťah sa od svadby nezmenil. Máme pred sebou navzájom rešpekt, podporujeme sa,” dušovala sa úspešná fitneska ešte donedávna. Náš externý spolupracovník Maroš Kočan však zistil, že v súčasnosti je už situácia úplne odlišná.

MÁ UŽ NOVÉHO CHLAPA?

„Rozvod som už dávno hodila za hlavu, a tak sa momentálne naplno venujem kariére. V posilňovni, ktorú navštevujem, mám super kamarátky a okolo seba mám ľudí, ktorí vyžarujú pozitívnu energiu,” prezradila držiteľka mnohých športových ocenení na stretnutí priamo v Beverly Hills a okamžite dodala: „Môžem povedať, že momentálne som šťastná!”

Je teda zrejmé, že Timea sa s nepriazňou osudu vyrovnala, a tak pokračuje ďalej bez bývalého manžela, ktorý jej bol veľkou oporou. Namiesto neho však po svojom boku zatiaľ náhradu nemá. „Som taká zaneprázdnená, že momentálne nemám čas na chlapov. Nemám vlastne čas ani len riešiť minulosť,” konštatovala s úsmevom.

ŽIJE SI SVOJ DETSKÝ SEN
Niet divu, že Timei nezmazal ani rozvod úsmev z pier. Za veľkou mlákou žije svoj dávny sen. Po skončení športovej kariéry našla šťastie v herectve, za prácou cestuje takmer po celom svete a tiež stále nezanevrela na modeling. „Aj keď sa to na Slovensku možno nezdá, no Timea žne úspech po celom svete. Po tom, ako pred rokmi absolvovala tunajšiu hereckú školu, nedávno si zahrala v pripravovanej hollywoodskej snímke. Už o týždeň odlieta do Kanady, kde sa stane tvárou predajne s vitamínmi, a hneď potom ju čaká cesta do Mexika, kde bude fotiť nový kalendár,” vymenoval Maroš jej aktuálne aktivity.

Títo dvaja sa totiž nestretli po prvý raz. Ako sme sa dozvedeli, dvojica spoločne pripravuje reportáž o úspechoch, ktoré Timea doposiaľ zaznamenala.